Riga Shooting Center

_V8C0589

Riga Shooting Center – šautuve atrodas Ropažu novadā, ļoti skaistā vietā, meža ielokā – un tas viss 20 minūšu brauciena attālumā no Rīgas centra.

Tā ir viena no modernākajām šautuvēm Latvijā ar mūsdienīgām, saušanai paredzētām iekārtām un mājīgu kafejnicu ar terasi. Iespeja sarīkot pikniku paralēli šaušanai.

Šautuvē ir 4 dažādas grūtības pakāpes šaušanas laukumi ar modernām akustikas sistēmām un profesionāliem instruktoriem, kuri palīdzēs apgūt un pilnveidot šaušanas prasmes.

Sertificēts instruktors parādīs Jums kā šaut un, galvenais, kā trāpīt pa lidojošiem mērķiem-šķīvīšiem!

Smeceres krogs ar šautuvi

gal_b_197693

Madonas tuvumā Jums ir iespēja sarīkot pasākumu Smeceres krogā (viesu nams), vai blakus esošajā šautuvē. Iespēja jauki atpūsties pie dabas,kā arī iemācīties šaut pa lidojošiem mērķiem.

“Ūdensdzirnavas”

89

“Viesakas”- Briežu dārzs

IMG_8075

«Viesakas» – sporta komplekss, kas iekļauts Eiropas labāko sportinga šaušanas kompleksu vidū. Ļoti lieliska vieta, kur rīkot pasākumu pat 2 dienu garumā. 

Šaušana pa lidojošiem mērķiem (sacensības ar apbalvošanu), -ekskursija pa briežu dārzu (fotomedības ) -medību trofeju muzeja apmeklējums (gids) -pusdienas (iespējams medijums) -strausu un fazānu apskate -lapene ar kamīnu un ugunskuru vietām, kā arī grils, volejbola laukums. Viesnīca.

“Vīnkalni”

Kopejais-skats_WEB